Radionica o pravima i uslugama za osobe starije životne dobi u Gradu Zagrebu
Pozivamo Vas na radionicu o pravima i uslugama za osobe starije životne dobi u Gradu Zagrebu koja će se održati u srijedu, 25.01.2017. u 10 sati u prostorima Doma za starije osobe Centar, Crnatkova 14.
Radionica je sastavni dio projektnih aktivnosti „Kluba za starije osobe Doma Centar“, projekta financijski podržanog od strane Ministarstva za demografiju, obitelj, mlade i socijalnu politiku.
ZADNJE OBJAVE
Zbogom dragi Gradonačelniče!
Povodom preranog odlaska dragog i cijenjenog gradonačelnika, g. Milana Bandića, upućujemo izraze najdublje sućuti obitelji, prijateljima i suradnicima.
Cijepljenje protiv COVID-19
U optimističnom raspoloženju, korisnici Doma primaju sada već drugu dozu cjepiva sa nadom da sljedeći mjeseci donose dugoočekivane susrete s obiteljima i bliskim osobama.
Multimedijska čestitka
Povodom predstojećih blagdana, pripremili smo i multimedijsku čestitku za sve korisnike, članove obitelji, zaposlenike i naše suradnike.