Božićno darivanje
Ovog Božića imali smo posebnu čast i zadovoljstvo da nam božićne darove Grada uruči upravo naš gradonačelnik Milan Bandić sa svojim najbližim suradnicama gospođom Višnjom Fortuna i gospođom Jelenom Pavičić Vukičević.
Dočekali smo ih s pjesmom, božićnim porukama i kolačima. Posebno smo se potrudili da ukrasimo borove i da nam Dom zabljesne u punom sjaju.
Zajedno smo uživali u ovom susretu i razmijenili ćestitke i dobre želje za Božić i godinu koja je pred nama.
ZADNJE OBJAVE
Car je gol u Domu Centar
Naslov vas je sigurno zbunio, ali pojasnit ćemo. U srijedu, 15. prosinca, u našem Domu, gostovao je bend Car je gol i njihov gost Rene Medvešek. Darovali su nam nezaboravan, predblagdanski koncert.
Nositelji ESF projekta
Dom za starije osobe Centar potpisao je Ugovor o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda – Operativni program Učinkoviti ljudski potencijali u financijskom razdoblju 2014. – 2020. u iznosu 1.662.421,52kn.
Turnir u šahu
U Domu je ovih dana, u sklopu niza prigodnih događanja, održan i Božićni šahovski turnir. Igralo se sedam kola u kojemu je sudjelovalo osam natjecatelja: Jelena Hrvoj, Slavica Butković, Stjepan Hofman, Božidar Lapaine, Vlado Kopeti, Josip Ciglar, Darko Domić i Božidar Lapaine. Sudio je korisnik Andrija Kovačec.