Božićno darivanje
Ovog Božića imali smo posebnu čast i zadovoljstvo da nam božićne darove Grada uruči upravo naš gradonačelnik Milan Bandić sa svojim najbližim suradnicama gospođom Višnjom Fortuna i gospođom Jelenom Pavičić Vukičević.
Dočekali smo ih s pjesmom, božićnim porukama i kolačima. Posebno smo se potrudili da ukrasimo borove i da nam Dom zabljesne u punom sjaju.
Zajedno smo uživali u ovom susretu i razmijenili ćestitke i dobre želje za Božić i godinu koja je pred nama.
ZADNJE OBJAVE
Camino de Santiago – Moj put života
U petak, 25.veljače, prijatelj Doma, g-din. Marin Rogić, uveo nas je na najljepši način u korizmeno vrijeme.
Dojmljivo i nadahnuto nam je , uz mnoštvo fotografija, govorio o iskustvima sa Puta svetog Jakova.
Prošle jeseni, Marin je propješačio svoj Camino, dugačak 500 milja ili oko 800 kilometara.
„Ljubav je nježan pogled koji prelazi u naviku“ – u znaku Valentinova
Ovogodišnje Valentinovo proslavili smo slaveći i dijeleći ljubav. Proslavili smo ljubav vlastitim stihovima i prigodnim koncertom, odabranih ljubavnih balada.
Kvaliteta života starijih osoba (65+) u domu za starije osobe u vrijeme pandemije COVID-19
U okviru ESF projekta „Smijeh kao lijek – program za aktivne umirovljenike“ čiji je nositelj Umjetnička organizacija Binocular teatar u partnerstvu sa Domom za starije osobe Centar i Napretkovim kulturnim centrom, provedeno je istraživanje o kvaliteti života starijih osoba u domu za starije u vrijeme pandemije COVID-19.