Božićno darivanje
Ovog Božića imali smo posebnu čast i zadovoljstvo da nam božićne darove Grada uruči upravo naš gradonačelnik Milan Bandić sa svojim najbližim suradnicama gospođom Višnjom Fortuna i gospođom Jelenom Pavičić Vukičević.
Dočekali smo ih s pjesmom, božićnim porukama i kolačima. Posebno smo se potrudili da ukrasimo borove i da nam Dom zabljesne u punom sjaju.
Zajedno smo uživali u ovom susretu i razmijenili ćestitke i dobre želje za Božić i godinu koja je pred nama.
ZADNJE OBJAVE
Dom Centar za prognane ukrajinske obitelji
Korisnici i djelatnici Doma za starije osobe Centar i ove godine su podržali dvanaestu kampanju Hrvatskog centra za razvoj volonterstva i volonterskih centara u Hrvatskoj, u partnerstvu s Hrvatskim Crvenim križem, Mrežom mladih Hrvatske i Savezom izviđača Hrvatske.
Obilježena Noć knjige
U suradnji s Knjižnicama grada Zagreba obilježili smo Noć knjige divnim programima. U Crnatkovoj je održano putopisno predavanje o Camino de Santiago o vlastitom iskustvu i doživljajima s jednomjesečnog putovanja sjevernom Španjolskom. Krenuvši iz Francuske, u nešto više od mjesec dana Marin Rogić propješačio je više od 800 kilometara poznatim hodočasničkim itinererom zvanim Camino ili Put. Uz projekciju fotografija s putovanja ispričao je svoju životnu priču te otkriva zašto bi se iskustvo Camina moglo usporediti s putovanjem u slobodu.
Izložba pisanica u Krapini
Kao i svake godine do sada, naši vanjski i domski korisnici pripremili su svoje kreativne uskršnje radove.