Božićno darivanje
Ovog Božića imali smo posebnu čast i zadovoljstvo da nam božićne darove Grada uruči upravo naš gradonačelnik Milan Bandić sa svojim najbližim suradnicama gospođom Višnjom Fortuna i gospođom Jelenom Pavičić Vukičević.
Dočekali smo ih s pjesmom, božićnim porukama i kolačima. Posebno smo se potrudili da ukrasimo borove i da nam Dom zabljesne u punom sjaju.
Zajedno smo uživali u ovom susretu i razmijenili ćestitke i dobre želje za Božić i godinu koja je pred nama.
ZADNJE OBJAVE
Geronto zajednica u medijima
Tijekom mjeseca lipnja ESF projekt „Geronto zajednica – razvoj paketa socijalnih usluga za samostalan život u zajednici“ intenzivnije je promoviran u medijima.
Održan 1. Okrugli stol
Održan je 1. okrugli stol na temu razvoja izvaninstitucijskih socijalnih usluga za starije osobe u Gradu Zagrebu. Na okruglom stolu u organizaciji Doma za starije osobe Centar sudjelovale su Andreja Ninić ispred Grada Zagreba, te Sanela Kovač Gajski, Anica Math i Marija Benčić ispred Doma za starije osobe Centar. Okrugli stol je moderirala Viktorija Rončević.
Uvodna konferencija projekta „Geronto zajednica – razvoj paketa socijalnih usluga za samostalan život u zajednici“
Dom za starije osobe Centar organizirao je uvodnu konferencija projekta „Geronto zajednica – razvoj paketa socijalnih usluga za samostalan život u zajednici“. Konferencija se održala u četvrtak, 9. lipnja 2022. godine s početkom od 13:00 sati u prostorijama Doma u Klaićevoj ulici 10 u Zagrebu.