Božićno darivanje
Ovog Božića imali smo posebnu čast i zadovoljstvo da nam božićne darove Grada uruči upravo naš gradonačelnik Milan Bandić sa svojim najbližim suradnicama gospođom Višnjom Fortuna i gospođom Jelenom Pavičić Vukičević.
Dočekali smo ih s pjesmom, božićnim porukama i kolačima. Posebno smo se potrudili da ukrasimo borove i da nam Dom zabljesne u punom sjaju.
Zajedno smo uživali u ovom susretu i razmijenili ćestitke i dobre želje za Božić i godinu koja je pred nama.
ZADNJE OBJAVE
Posjet gimnazijalaca Prve privatne gimnazije
U petak, 16. prosinca posjetili su nas učenici Prve privatne gimnazije, naši susjedi iz Hebrangove 21.
Došli su se družiti, pjevati s nama, razveseliti nas i darivati. Ne zna se u čemu su više uspjeli.
Započeli smo s edukacijama za stručnjake
U sklopu provedbe projekta „Geronto zajednica – razvoj paketa socijalnih usluga za samostalan život u zajednici” kroz studeni i prosinac provedene su prve edukacije o prevenciji i prepoznavanju nasilja nad starijim osobama te prevenciji padova kod starijih osoba. Ukupno je planirano održavanje 30 edukativnih predavanja ili radionica.
Doveli smo Advent u naš park
Naš dom, Dom Centar smješten je u centru grada Zagreba koji obiluje adventskim sadržajem. Ipak, zbog teže pokretnosti korisnika, ti sadržaji im često nisu dostupni. Kako bismo tome doskočili, odlučili smo advent dovesti u naš park i organizirati božićno druženje korisnika i radnika.