Božićno darivanje
Ovog Božića imali smo posebnu čast i zadovoljstvo da nam božićne darove Grada uruči upravo naš gradonačelnik Milan Bandić sa svojim najbližim suradnicama gospođom Višnjom Fortuna i gospođom Jelenom Pavičić Vukičević.
Dočekali smo ih s pjesmom, božićnim porukama i kolačima. Posebno smo se potrudili da ukrasimo borove i da nam Dom zabljesne u punom sjaju.
Zajedno smo uživali u ovom susretu i razmijenili ćestitke i dobre želje za Božić i godinu koja je pred nama.
ZADNJE OBJAVE
Osvrt na edukaciju „Komunikacijske vještine u radu s oboljelima od demencije“
Dana 25. siječnja 2019.g. u prostoru Doma uspješno je održana edukacija pod nazivom „Komunikacijske vještine u radu s oboljelima od demencije“.
Uz pregršt različitih sadržaja koje nudimo korisnicima Doma, kako bi zadovoljili svoje važnije, životne potrebe, je i likovna radionica, koju već dvanaest godina vodi slikarica Ana Horvatiček Ivanišević. Za svoj predani, volonterski rad unazad dvije godine nagrađivana od strane Grada i Volonterskog centra Zagreb.
Cirkus Varijete u Domu Centar
Korisnici Doma i Gerontološkog centra nakon četverodnevne radionice, koja se sastojala od učenja raznih trikova, sudjelovali su u završnoj izvedbi Cirkus Varijetea gdje su svima nazočnima pokazali nove naučene vještine.