Božićno darivanje
Ovog Božića imali smo posebnu čast i zadovoljstvo da nam božićne darove Grada uruči upravo naš gradonačelnik Milan Bandić sa svojim najbližim suradnicama gospođom Višnjom Fortuna i gospođom Jelenom Pavičić Vukičević.
Dočekali smo ih s pjesmom, božićnim porukama i kolačima. Posebno smo se potrudili da ukrasimo borove i da nam Dom zabljesne u punom sjaju.
Zajedno smo uživali u ovom susretu i razmijenili ćestitke i dobre želje za Božić i godinu koja je pred nama.
ZADNJE OBJAVE
Edukacija: „Gubitak i žalovanje pomagača u skrbi o starijim osobama“
Dom za starije osobe Centar u suradnji sa Gradskim uredom za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom organizira dvodnevnu edukaciju pod nazivom „Gubitak i žalovanje pomagača u skrbi o starijim osobama“.
Hrvatska volontira
U sklopu manifestacije Hrvatska volontira, koja se već tradicionalno održava devetu godinu za redom, posjetili su nas volonteri, zaposlenici tvrtke PricewaterhouseCoopers d.o.o., Janaf d.d. i Volonterskog centra Zagreb te odradili volontersku akciju u domskom parku nakon koje je vanjski prostor postao još ugodniji za boravak korisnika.
Pravo doba – Sajam za zrele generacije
Korisnici i djelatnici Doma i Gerontološkog Centra i ovaj put su , petu godinu zaredom, aktivno sudjelovali na sajmu „Pravo doba“ – sajmu za zrele generacije, koji se održavao od 16. do 18. svibnja na Zagrebačkom velesajmu.