Božićno darivanje
Ovog Božića imali smo posebnu čast i zadovoljstvo da nam božićne darove Grada uruči upravo naš gradonačelnik Milan Bandić sa svojim najbližim suradnicama gospođom Višnjom Fortuna i gospođom Jelenom Pavičić Vukičević.
Dočekali smo ih s pjesmom, božićnim porukama i kolačima. Posebno smo se potrudili da ukrasimo borove i da nam Dom zabljesne u punom sjaju.
Zajedno smo uživali u ovom susretu i razmijenili ćestitke i dobre želje za Božić i godinu koja je pred nama.
ZADNJE OBJAVE
U korak s vremenom
Mi se u domskoj izolaciji jako dobro snalazimo, znamo mi to, život nas je naučio. Provodimo vrijeme u kartanju, čitanju, pisanju, oslikavanju pisanica, pletenju, heklanju, boćanju, igranju šaha… Uživamo u proljetnom oblikovanju našeg parka, u svakoj procvjetaloj voćki, u svakom cvrkutu ptica. Kako smo uvijek u korak s vremenom, tako smo se i sada u našoj krojačkoj radionici prihvatili šivanja zaštitnih maski.
Zajednička molitva u Crnatkovoj
Jedino i najviše što trenutno možemo učiniti je da se molimo. To nam daje snagu i sretni smo da na ovakav način možemo pomoći svima kojima je to potrebno.
Gerontodomaćice na terenu
Pomoć u kući, koja obuhvaća uslugu gerontodomaćica, te pripremu i dostavu obroka, u ovom trenutku dodatno pokazuje svoju važnost. Obzirom je u nedavnom potresu značajno pogođen upravo centar Zagreba na kojemu djelujemo, sami prilazi stanovima su bitno otežani, no gerontodomaćice i dostavljači ručkova i nadalje redovno obavljaju svoje poslove.