Božićno darivanje
Ovog Božića imali smo posebnu čast i zadovoljstvo da nam božićne darove Grada uruči upravo naš gradonačelnik Milan Bandić sa svojim najbližim suradnicama gospođom Višnjom Fortuna i gospođom Jelenom Pavičić Vukičević.
Dočekali smo ih s pjesmom, božićnim porukama i kolačima. Posebno smo se potrudili da ukrasimo borove i da nam Dom zabljesne u punom sjaju.
Zajedno smo uživali u ovom susretu i razmijenili ćestitke i dobre želje za Božić i godinu koja je pred nama.
ZADNJE OBJAVE
Važna obavijest
OBUSTAVLJA SE DOSTAVA PAKETA KORISNICIMA DOMA OD STRANE SRODNIKA I PRIJATELJA, ZBOG PRIMJENE NOVIH MJERA SUZBIJANJA PANDEMIJE BOLESTI COVID – 19.
SVE NUŽNE POTREPŠTINE KORISNICI ĆE MOĆI NABAVITI U DOGOVORU SA STRUČNIM RADNICIMA DOMA.
ČLANOVE OBITELJI MOLIMO DA SURAĐUJU I UKOLIKO BUDE POTREBNO, OSIGURAJU NOVČANA SREDSTVA ZA KUPOVINU LIJEKOVA ILI DRUGIH NAMIRNICA PO NARUDŽBI KORISNIKA.
Linija psihosocijalne podrške za starije osobe i članove njihovih obitelji
Obavještavamo vas da Dom za starije osobe Centar pokreće liniju psihosocijalne podrške za osobe starije životne dobi, te članove njihovih obitelji.
Vrijeme u kojemu se nalazimo zbog korona virusa i potresa donosi brojne izazove kako za starije osobe, tako i za članove obitelji koje brinu o njima.
Popravljen dimnjak u Crnatkovoj
Veliko hvala volonterima alpinistima koji su danas na krovu uklonili opasnost od dimnjaka i tako omogućili povratak korisnika u domski park i boravak na zraku.