Radionica: “Biti prisutan i biti od pomoći“
U utorak, 18.10. u 11:30 sati pozivamo obitelji osoba starije životne dobi i starije osobe na radionicu o podršci u procesu žalovanja „Biti prisutan i biti od pomoći“ koja će se održati u dvorani Doma za starije osobe Centar, Klaićeva 10. Cilj radionice je potaknuti i osnažiti sudionike na proaktivnost u pružanju primjerene i kvalitetne podrške ožalošćenima.
Radionica je sastavni dio projektnih aktivnosti „Kluba za starije osobe Doma Centar“, projekta financijski podržanog od Ministarstva socijalne politike i mladih.
ZADNJE OBJAVE
Cijepljenje protiv COVID-19
U optimističnom raspoloženju, korisnici Doma primaju sada već drugu dozu cjepiva sa nadom da sljedeći mjeseci donose dugoočekivane susrete s obiteljima i bliskim osobama.
Multimedijska čestitka
Povodom predstojećih blagdana, pripremili smo i multimedijsku čestitku za sve korisnike, članove obitelji, zaposlenike i naše suradnike.
Dom Centar primio donaciju tableta
Dom za starije osobe Centar primio je donaciju tableta s neograničenim pristupom internetu od strane Hrvatskog telekoma. U suradnji s Volonterskim centrom Zagreb, Hrvatski telekom je pokrenuo program digitalne edukacije starijih osoba, povodom koje su i uručene ove donacije.