Radionica: “Biti prisutan i biti od pomoći“
U utorak, 18.10. u 11:30 sati pozivamo obitelji osoba starije životne dobi i starije osobe na radionicu o podršci u procesu žalovanja „Biti prisutan i biti od pomoći“ koja će se održati u dvorani Doma za starije osobe Centar, Klaićeva 10. Cilj radionice je potaknuti i osnažiti sudionike na proaktivnost u pružanju primjerene i kvalitetne podrške ožalošćenima.
Radionica je sastavni dio projektnih aktivnosti „Kluba za starije osobe Doma Centar“, projekta financijski podržanog od Ministarstva socijalne politike i mladih.
ZADNJE OBJAVE
XI. Domijada keramike
Kroz zajedničko druženje i prigodan program 23. listopada 2018. obilježili smo XI. Domijadu keramike.
Međunarodni dan starijih osoba
Dana 01. listopada 2018. proslavili smo Međunarodni dan starijih osoba! Naši korisnici su nakon svečanog programa i domjenka u Domu zajedno s djelatnicima krenuli na obilježavanje 15. Gerontološkog tuluma.
Hodočašće u Mariju Bistricu
Već tradicionalno svake godine zajedno sa korisnicima idemo na hodočašće u Mariju Bistricu. I ove godine pomogao nam je vlč. Dragutin Goričanec i njegova udruga Job koji nam omogućavaju sa svojim posebno prilagođenim autobusom da povedemo korisnike koji teško hodaju, koji koriste pomagala i invalidska kolica.