Radionica: “Biti prisutan i biti od pomoći“
U utorak, 18.10. u 11:30 sati pozivamo obitelji osoba starije životne dobi i starije osobe na radionicu o podršci u procesu žalovanja „Biti prisutan i biti od pomoći“ koja će se održati u dvorani Doma za starije osobe Centar, Klaićeva 10. Cilj radionice je potaknuti i osnažiti sudionike na proaktivnost u pružanju primjerene i kvalitetne podrške ožalošćenima.
Radionica je sastavni dio projektnih aktivnosti „Kluba za starije osobe Doma Centar“, projekta financijski podržanog od Ministarstva socijalne politike i mladih.
ZADNJE OBJAVE
Preporuke za čitanje
Preporučamo sljedeće mrežne izvore za informiranje o utjecaju COVID-19 na mentalno zdravlje starijih osoba ..
Kupovina namirnica
Kako bi stanari bili opskrbljeni sa osnovnim higijenskim i prehrambenim potrepštinama, svakog tjedna organiziraju se velike zajedničke narudžbe. Socijalne radnice brinu da svaki stanar Doma ima za sebe dovoljno voća, jogurta, čaja, omiljenih keksa za zasladiti dan, te da im je dostupan dnevni tisak kako bi uvijek bili informirani ..
Važna obavijest
OBUSTAVLJA SE DOSTAVA PAKETA KORISNICIMA DOMA OD STRANE SRODNIKA I PRIJATELJA, ZBOG PRIMJENE NOVIH MJERA SUZBIJANJA PANDEMIJE BOLESTI COVID – 19.
SVE NUŽNE POTREPŠTINE KORISNICI ĆE MOĆI NABAVITI U DOGOVORU SA STRUČNIM RADNICIMA DOMA.
ČLANOVE OBITELJI MOLIMO DA SURAĐUJU I UKOLIKO BUDE POTREBNO, OSIGURAJU NOVČANA SREDSTVA ZA KUPOVINU LIJEKOVA ILI DRUGIH NAMIRNICA PO NARUDŽBI KORISNIKA.