Projekt „Klub za starije osobe Doma Centar“
Pozivamo Vas na aktivno sudjelovanje u našem novom projektu „Klub za starije osobe Doma Centar“ financijski podržanog od strane Ministarstva socijalne politike i mladih. U sljedećih godinu dana provedbe se možete uključiti u niz različitih radionica i edukacija. Neke od njih su sljedeće: Moje zdravlje, Godine nisu važne, Hrana i vino, Tjedna kronika, Kreativno-modelatorska radionica, Informatička radionica, učenje stranog jezika, obiteljske teme te brojni kuturni i sportski sadržaji.
Redovito pratite objave na našim mrežnim stranicama o postojećim i budućim radionicama:
na Facebook-u https://www.facebook.com/projektgccentar/, kontaktirajte nas putem elektroničke pošte: anita.dzombic@dom-centar.org ili telefonski 01/ 4924-158.
Radujemo se Vašem dolasku i zajedničkom druženju!
Projektni tim Doma
ZADNJE OBJAVE
Dolazi nam u goste Tomislav Birtić
U ponedjeljak, 14.10. u 16.00 sati (dvorana Doma) dolazi nam u goste veliki književnik i novinar Tomislav Birtić.
Međunarodni dan starijih osoba
Na štandu su pozornost brojnih posjetitelja privlačili vješto oslikani predmeti od stakla naše korisnice Mire Podhraški Kojić, kao i aromatski pripravci iz radionice zdravog življenja. Učenici srednje medicinske škole su posjetiteljima mjerili krvni tlak. Na pozornici nas je uspješno predstavila plesna grupa Žene iz sjene, Gerontološkog centra Centar.
Obilježavanje Europskog tjedna mobilnosti
Grad Zagreb osamnaestu godinu za redom organizirao je sedmodnevni program aktivnosti kojima je obilježen Europski tjedan mobilnosti.