Ljetni party u Domu
U četvrtak, 30. lipnja, u 16.30 sati upriličiti ćemo Ljetni party u našem domskom perivoju.
Tom prigodom svi korisnici mogu u goste pozvati svoje najmilije, kako bismo im uz izložbu, prezentaciju fotografija i priredbu približili život u našem Domu, i bolje se međusobno upoznali.
Uz zakusku i ponuđene sadržaje družiti ćemo se, razmjenjivati informacije i dojmove, sve u želji da Vaš boravak u Domu učinimo ljepšim.
Prijavite što prije broj gostiju, socijalnim radnicama, radi uspješnije organizacije.
ZADNJE OBJAVE
Zbogom dragi Gradonačelniče!
Povodom preranog odlaska dragog i cijenjenog gradonačelnika, g. Milana Bandića, upućujemo izraze najdublje sućuti obitelji, prijateljima i suradnicima.
Cijepljenje protiv COVID-19
U optimističnom raspoloženju, korisnici Doma primaju sada već drugu dozu cjepiva sa nadom da sljedeći mjeseci donose dugoočekivane susrete s obiteljima i bliskim osobama.
Multimedijska čestitka
Povodom predstojećih blagdana, pripremili smo i multimedijsku čestitku za sve korisnike, članove obitelji, zaposlenike i naše suradnike.