Ljetni party u Domu
U četvrtak, 30. lipnja, u 16.30 sati upriličiti ćemo Ljetni party u našem domskom perivoju.
Tom prigodom svi korisnici mogu u goste pozvati svoje najmilije, kako bismo im uz izložbu, prezentaciju fotografija i priredbu približili život u našem Domu, i bolje se međusobno upoznali.
Uz zakusku i ponuđene sadržaje družiti ćemo se, razmjenjivati informacije i dojmove, sve u želji da Vaš boravak u Domu učinimo ljepšim.
Prijavite što prije broj gostiju, socijalnim radnicama, radi uspješnije organizacije.
ZADNJE OBJAVE
Gradonačelnik Zagreba predstavio web portal “Mentalno zdravlje grada Zagreba”
Zagreb, 1. veljače 2022. – Gradonačelnik Grada Zagreba, g. Tomislav Tomašević javno je predstavio pokretanje web portala o mentalnom zdravlju.
Božićno darivanje
Već tradicionalno, Grad Zagreb i njegov Ured za socijalnu zaštitu i osobe s invaliditetom darovali su povodom božićnih blagdana korisnike našeg Doma sa prigodnim poklon paketima.
„POLAGANOST“ – glazbeno-scenska predstava
U Domu Centar premijerno je izvedena glazbeno-scenska predstava „Polaganost“, nastala u suradnji Binocular Teatra i Doma za starije osobe Centar u sklopu ESF projekta „Smijeh kao lijek“. Predstava je rezultat višemjesečnog rada i proba korisnika Doma i autorskog tima predstave. U predstavi se prepliću osobne priče korisnika i dijelovi dramskog teksta Stjepana Komesa „Uz šalicu kave“ iz knjige „Život u staračkom domu“, te poezije Stjepana Komesa, Dobriše Cesarića i Antuna Šoljana.